Статті

Лікарі  діагностичного центру  ТОВ «ГЕМО Луцьк» Людмила Кураєва та Юлія Дятел прийняли участь  у V Національному конгресі  з міжнародною участю «Радіологія в Україні» якиq відбувся 22-24 березня у Києві

Лікарі  діагностичного центру  ТОВ «ГЕМО Луцьк» Людмила Кураєва та Юлія Дятел прийняли участь  у V Національному конгресі  з міжнародною участю «Радіологія в Україні» якиq відбувся 22-24 березня у Києві.

Де на Волині якісно роблять комп’ютерну томографію*

Час не стоїть на місці, медицина швидко розвивається. Так, якщо ще десять років тому при проблемах зі здоров’ям потрібно було пройти безліч різних обстежень, аби знайти причину хвороби, то нині часто можна обійтись одним дослідженням – комп’ютерною томографією.
Що таке комп’ютерна томографія, для чого вона потрібна та як до неї підготуватись розповідає головний лікар ТОВ «Гемо Луцьк» Андрій Кусій.

(більше…)

Правильний діагноз – основа лікування. Діагностика, яку проводять у центрі «Гемо Луцьк»  на мультиспіральному комп’ютерному томографі, дозволяє дослідити та виявити патології головного мозку, органів грудної клітки, черевної порожнини, малого тазу, усіх сегментів опорно-рухового апарату, визначити розвиток та поширення онкозахворювання, діагностувати судинні патології. Детальніше про діагностичні можливості, якими володіє ТОВ «Гемо Луцьк», про амбітні плани центру, – у розмові із його головним лікарем Андрієм Кусієм.

Composite of Calendar Pages and Clock
26 листопада у Києві у рамках всеукраїнських радіологічних субот на запрошення “УМТ+ разом з Toshiba Medical Systems в Україні” науковий керівник, лікар-рентгенолог ТОВ “ГЕМО ЛУЦЬК” Людмила Кураєва проведе навчальний семінар на тему: “КТ діагностика злоякісних захворювань шиї. Практичні рекомендації щодо опису захворювань навколо носових синусів”.

(більше…)

Лікар-рентгенолог Людмила Кураєва: «Найважче діагностувати рак кісток»

Зробити комп’ютерну томографію в діагностичному центрі ТОВ «ГЕМО Луцьк» можна не лише в обласному центрі, а ще й у Нововолинській міській клінічній лікарні та у Ковельському медичному територіальному об’єднанні. З 1 вересня у ТОВ «ГЕМО Луцьк» розпочала працювати лікар-рентгенолог з колосальним досвідом роботи Людмила Кураєва. Медик спеціалізувалася на ЛОР-захворюваннях, діагностуванні онкопатології та на захворюваннях грудної клітки заочеревинного простору. – Ви маєте великий досвід роботи. Чи достатньо знають про комп’ютерну томографію

Медицина Волині - інвестиції, реалії, перспективи реалізації

Якісна і доступна медицина – одна з невирішених проблем пересічних громадян. І, тут уже не важливо чи це йдеться про державну, чи про приватну структуру. Головне, що послуга повинна мати дієвий результат. Про безкоштовну медицину, як таку вже говорити не доводиться, бо вартість «безоплатної» державної послуги нерідко стає дорожчою ніж вартість у приватній лабораторії чи клініці. Про проблеми й перспективи медичної галузі розмовляємо з директором ТОВ «ГЕМО МЕДИКА Луцьк» Романом

СВОЄЧАСНЕ ВИЯВЛЕННЯ ХВОРОБИ – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО ЛІКУВАННЯ

Забруднена екологія, постійні стреси, шалений темп життя – це типові чинники, які змушують людей прискіпливо ставитися до самопочуття аби своєчасно виявити захворювання. Адже і дорослим, і дітям відома одвічна істина про те, що якісна та точна діагностика – це запорука ефективного та успішного лікування.

Нові знання важливі як для лікаря, так і для пацієнта

ТзОВ «Гемо Луцьк» стало ініціатором та організатором проведення науково-практичної конференція на тему «Комп’ютерна діагностика, застосування у медичній практиці та особливості обстеження органів черевної порожнини та онкопатологій», що відбулася 29 липня на базі Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання, що на Волині. Лектором став один із лідерів комп’ютерної томографії України, лікар із Одеси Маріо Таха. Також у конференції взяв участь представник компанії Simens Микола Агабалов.