Новини

Лікарі  діагностичного центру  ТОВ «ГЕМО Луцьк» Людмила Кураєва та Юлія Дятел прийняли участь  у V Національному конгресі  з міжнародною участю «Радіологія в Україні» якиq відбувся 22-24 березня у Києві

Лікарі  діагностичного центру  ТОВ «ГЕМО Луцьк» Людмила Кураєва та Юлія Дятел прийняли участь  у V Національному конгресі  з міжнародною участю «Радіологія в Україні» якиq відбувся 22-24 березня у Києві.

Медична лабораторія ТОВ «ГЕМО МЕДИКА Луцьк» заради попередження та виявлення хвороб у дітей на ранніх стадіях співпрацює із благодійним фондом «СТОПРАК» .
З цією метою у кабінеті мультиспіральної комп’ютерної томографії діагностичного центру “ГЕМО Луцьк” щомісячно безкоштовно обстежується близько 10 діток із соціально незахищених категорій.
(більше…)

Картинки по запросу увага

У зв’язку зі святковими днями ТОВ «ГЕМО МЕДИКА Луцьк» працює:

30.12.2016р. – 0800-1700
(більше…)

Де на Волині якісно роблять комп’ютерну томографію*

Час не стоїть на місці, медицина швидко розвивається. Так, якщо ще десять років тому при проблемах зі здоров’ям потрібно було пройти безліч різних обстежень, аби знайти причину хвороби, то нині часто можна обійтись одним дослідженням – комп’ютерною томографією.
Що таке комп’ютерна томографія, для чого вона потрібна та як до неї підготуватись розповідає головний лікар ТОВ «Гемо Луцьк» Андрій Кусій.

(більше…)

Правильний діагноз – основа лікування. Діагностика, яку проводять у центрі «Гемо Луцьк»  на мультиспіральному комп’ютерному томографі, дозволяє дослідити та виявити патології головного мозку, органів грудної клітки, черевної порожнини, малого тазу, усіх сегментів опорно-рухового апарату, визначити розвиток та поширення онкозахворювання, діагностувати судинні патології. Детальніше про діагностичні можливості, якими володіє ТОВ «Гемо Луцьк», про амбітні плани центру, – у розмові із його головним лікарем Андрієм Кусієм.

Composite of Calendar Pages and Clock
26 листопада у Києві у рамках всеукраїнських радіологічних субот на запрошення “УМТ+ разом з Toshiba Medical Systems в Україні” науковий керівник, лікар-рентгенолог ТОВ “ГЕМО ЛУЦЬК” Людмила Кураєва проведе навчальний семінар на тему: “КТ діагностика злоякісних захворювань шиї. Практичні рекомендації щодо опису захворювань навколо носових синусів”.

(більше…)

Лікар-рентгенолог Людмила Кураєва: «Найважче діагностувати рак кісток»

Зробити комп’ютерну томографію в діагностичному центрі ТОВ «ГЕМО Луцьк» можна не лише в обласному центрі, а ще й у Нововолинській міській клінічній лікарні та у Ковельському медичному територіальному об’єднанні. З 1 вересня у ТОВ «ГЕМО Луцьк» розпочала працювати лікар-рентгенолог з колосальним досвідом роботи Людмила Кураєва. Медик спеціалізувалася на ЛОР-захворюваннях, діагностуванні онкопатології та на захворюваннях грудної клітки заочеревинного простору. – Ви маєте великий досвід роботи. Чи достатньо знають про комп’ютерну томографію

Маленькі волиняни із соціально незахищених категорій можуть безкоштовно зробити комп’ютерну томографію у діагностичному центрі «ГЕМО Луцьк»

Медична лабораторія ТОВ «ГЕМО МЕДИКА Луцьк» співпрацюватиме з благодійним фондом «СТОПРАК» заради попередження та виявлення хвороб у дітей на ранніх стадіях. Зокрема, з цією метою у діагностичному центрі «ГЕМО Луцьк» готові щомісячно безкоштовно обстежувати 10 діток із соціально незахищених категорій у кабінеті мультиспіральної комп’ютерної томографії. Йдеться, зокрема, про дітей-сиріт, напівсиріт, позбавлених батьківського піклування, діток з особливими потребами, з малозабезпечених чи неблагополучних сімей, а також дітей із багатодітних родин. Благодійна ініціатива

Майстер-клас сучасних діагностичних можливостей комп’ютерної томографії

07 вересня для лікарів в Нововолинській центральній міській лікарні науковий співробітник, лікар рентгенолог Людмила Кураєва провела мастер-клас сучасних діагностичних можливостей комп’ютерної томографії. Участь у заході взяли лікарі хірурги, онкологи, травматологи, невропатологи, інфекціоністи, лікарі загальної практики сімейної медицини. У ході презентації опрацьовано клінічні протоколи показів та протипоказів для проведення досліджень методом мультиспіральної комп’ютерної томографії. Проаналізовано діагностичні відмінності між мультиспіральною комп’ютерною томографією та магнітно резонансною томографією. Продемонстровано клінічно-діагностичну важливість проведення досліджень із