Маленькі волиняни із соціально незахищених категорій можуть безкоштовно зробити комп’ютерну томографію у діагностичному центрі «ГЕМО Луцьк»

Маленькі волиняни із соціально незахищених категорій можуть безкоштовно зробити комп’ютерну томографію у діагностичному центрі «ГЕМО Луцьк»

Медична лабораторія ТОВ «ГЕМО МЕДИКА Луцьк» співпрацюватиме з благодійним фондом «СТОПРАК» заради попередження та виявлення хвороб у дітей на ранніх стадіях.
Зокрема, з цією метою у діагностичному центрі «ГЕМО Луцьк» готові щомісячно безкоштовно обстежувати 10 діток із соціально незахищених категорій у кабінеті мультиспіральної комп’ютерної томографії. Йдеться, зокрема, про дітей-сиріт, напівсиріт, позбавлених батьківського піклування, діток з особливими потребами, з малозабезпечених чи неблагополучних сімей, а також дітей із багатодітних родин.
Благодійна ініціатива стартує вже у вересні.
Директор ТОВ “ГЕМО МЕДИКА Луцьк” Роман Каліщук зауважує: «Нещодавно, через ряд об’єктивних причин (безкоштовні обстеження, які ми надавали, пацієнтам – продавали), ми розірвали свої угоди по соціальній складовій із місцевою адміністрацією обласного дитячого територіального об’єднання. Проте не зупинятимемо роботу із забезпечення дітей безкоштовними обстеженнями, якщо це потрібно. Адже не завжди у батьків є змога заплатити, а також є випадки, коли потрібне термінове обстеження, – дитину пивезли після аварії і таке інше.
Ми вирішили, аби розпорядниками цих безкоштовних досліджень був благодійний фонд «СТОПРАК» – організація, яка не має прямої зацікавленості у фінансовій частині, а також є незалежною.
На даному етапі це буде 10 безкоштовних обстежень на місяць. Це не обовязково має бути тільки дитяча онкологія. Перш за все, це мають бути діти, які конче потребують досліджень і не мають фінансової спроможності для цього”.
Якщо існує потреба у відповідному медичному обстеженні і є лікарське направлення, необхідно звернутися у благодійний фонд «СТОПРАК». Тут можна отримати талон на безкоштовне обстеження у ТОВ «ГЕМО МЕДИКА Луцьк». Лабораторія знаходиться у Луцьку на проспекті Відродження, 30.
Деталі за телефоном: +380 958900632.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *