Фото ГЕМО Медика ЛУЦЬК.

Медична лабораторія ТОВ «ГЕМО МЕДИКА Луцьк» заради попередження та виявлення хвороб у дітей на ранніх стадіях співпрацює із благодійним фондом «СТОПРАК» .
З цією метою у кабінеті мультиспіральної комп’ютерної томографії діагностичного центру “ГЕМО Луцьк” щомісячно безкоштовно обстежується близько 10 діток із соціально незахищених категорій.
Це – діти-сироти, напівсироти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених чи неблагополучних сімей, із багатодітних родин або діти з особливими можливостями.
Благодійна ініціатива стартувала у вересні минулого року і за цей час допомогла багатьом маленьким волинянам.
Директор ТОВ “ГЕМО МЕДИКА Луцьк” Роман Каліщук зауважує: “Допомагати дітям дуже важливо. Робота із забезпечення безкоштовними обстеженнями продовжується. Адже не завжди у батьків є змога заплатити, а також є випадки, коли потрібне термінове обстеження і чекати не можливо. І це не обов’язково має бути тільки дитяча онкологія. Перш за допомога спрямована на дітей, які конче потребують досліджень і не мають фінансової спроможності для цього”.”.
Розпорядниками безкоштовних досліджень є благодійний фонд «СТОПРАК» – організація, яка не має прямої зацікавленості у фінансовій частині.
Отож, якщо існує потреба у відповідному медичному обстеженні і є лікарське направлення, необхідно звернутися у благодійний фонд «СТОПРАК». Тут можна отримати талон на безкоштовне обстеження у ТОВ «ГЕМО МЕДИКА Луцьк». Лабораторія знаходиться у Луцьку на проспекті Відродження, 30.
Деталі за телефоном: +380 958900632.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *