Лікарі діагностичного центру ТОВ «ГЕМО Луцьк» Людмила Кураєва та Юлія Дятел прийняли участь у V Національному конгресі з міжнародною участю «Радіологія в Україні» якиq відбувся 22-24 березня у Києві

Снимок-

Лікарі  діагностичного центру  ТОВ «ГЕМО Луцьк» Людмила Кураєва та Юлія Дятел прийняли участь  у V Національному конгресі  з міжнародною участю «Радіологія в Україні» якиq відбувся 22-24 березня у Києві.

Особливістю цього Конгресу є те, що він відбувся у рік 25-ої річниці Асоціації радіологів України (АРУ). Напередодні нього, вперше пройшли курси Європейської Школи Радіології (ЄШР – ESOR) “Візуалізація в онкології”, які було проведено в рамках програми підтримки України Європейським Товариством Радіології (ЄТР — ESR).

Протягом 22-24 березня в конгресі взяло участь понад 490 осіб, прочитано близько 120 лекцій та наукових доповідей.  В третій день роботи Конгресу пленарне засідання було присвячено питанням візуалізації новоутворень. засідання секцій абдомінальної та урогенітальної радіології, педіатричної радіології, а також секції ядерної медицини та променевої терапії З лекціями на ньому виступили чл.-кор. АМНУ проф. Дикан І.М. (Київ), д.м.н. Заруцький Я.Л. (Київ), доцент Балашов С.В. (Київ) та д-р Кураєва Л.Г. (Луцьк). на тему «КТ діагностика Лімфом. Атипічні форми. Класифікація Lugano».

1  234561410111213

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *