Нові знання важливі як для лікаря, так і для пацієнта

Нові знання важливі як для лікаря, так і для пацієнта

ТзОВ «Гемо Луцьк» стало ініціатором та організатором проведення науково-практичної конференція на тему «Комп’ютерна діагностика, застосування у медичній практиці та особливості обстеження органів черевної порожнини та онкопатологій», що відбулася 29 липня на базі Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання, що на Волині.

Лектором став один із лідерів комп’ютерної томографії України, лікар із Одеси Маріо Таха. Також у конференції взяв участь представник компанії Simens Микола Агабалов.

– Завдання цієї конференції – підняти рівень місцевих спеціалістів і дати розуміння тих патологій, які вони можуть візуалізувати в плані комп’ютерної томографії, – зауважує директор товариства «Гемо Медика» Роман Каліщук. – Адже з банальною комп’ютерною томографія хребта вони стикалися, а от як правильно робити діагностику, приміром, органів черевної порожнини та як її застосовувати у медичній практиці не знають. Друга частина – майстер клас, стосується роботи із лікарями-рентгенологами, які мають спеціалізацію в плані комп’ютерної томографії. Сьогодні вони можуть задати питання фахівцеві – Маріо Таху. Але не просто, а на практиці, – обстежуючи пацієнта. Є таке поняття, як альтернативна думка: думка ведучого лікаря і ще одного спеціаліста і їх можна порівняти. Також є поняття подвійного опису, – коли проблема одна, але різнопланові погляди для її вирішення. Сьогодні будуть обстежуються складні пацієнти. І, бажано, ті, які не мають можливості заплатити кошти, аби зробити таке обстеження.

Окрім конференції ТзОВ «Гемо Луцьк» провело аплікацію та майстер клас.

На безоплатній основі 29 липня у кабінеті комп’ютерної томографії «Гемо Луцьк» на базі Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання було обстежено вісімнадцять та 30-го – тридцять пацієнтів із різними патологіями з метою покращення надання послуг для пацієнтів та навчання місцевих лікарів новому рівню діагностування.

Отож, 48 пацієнтів із різними патологіями мали змогу безоплатно обстежитися та почути думку провідного лікаря про питання, які турбують. Лікарі ж, задати питання, які цікавлять та дізнатися більше про те, як можна використовувати комп’ютерну томографію у діагностуванні та подальшому правильному лікуванні хворих.

Великий акцент ставився на діагностику із використанням контрастної речовини. Маріо Таха запевнив, що усі упередження, щодо шкідливості такого методу не мають під собою жодних підстав. А сам метод дає можливість більш досконало та на набагато вищому рівні діагностувати ту чи іншу проблему.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *