СВОЄЧАСНЕ ВИЯВЛЕННЯ ХВОРОБИ – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО ЛІКУВАННЯ

СВОЄЧАСНЕ ВИЯВЛЕННЯ ХВОРОБИ – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО ЛІКУВАННЯ

Забруднена екологія, постійні стреси, шалений темп життя – це типові чинники, які змушують людей прискіпливо ставитися до самопочуття аби своєчасно виявити захворювання. Адже і дорослим, і дітям відома одвічна істина про те, що якісна та точна діагностика – це запорука ефективного та успішного лікування.

Для того, аби виявляти хвороби на ранніх стадіях, уже більше року в Луцьку на базі Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання за адресою проспект Відродження, 30 функціонує кабінет комп’ютерної томографії з сучасним обладнанням Siemens SOMATOM Emotion 16.

“Відкриття даного сучасного кабінету стало можливим завдяки нашим зусиллям та підтримці інвесторів проекту, які займаються медичним устаткуванням в європейських країнах та відкривають власні філіали на території України в цілому”, – зауважує представник інвестора Роман Каліщук.

Окрім обласного центру Волині, подібні діагностичні центри діють на базі міської центральної лікарні Нововолинська та Ковельського територіального медичного об’єднання.

«Siemens» – це світовий лідер у сфері виробництва обладнання у сфері променевої діагностики, комп’ютерної томографії. Зокрема, ми працюємо на 16-зрізовий сучасному апараті оснащеному двома робочими станціями.

Ми маємо можливість діагностувати захворювання головного мозку, органів грудної клітки, черевної порожнини, заочеревиного простору, кісткової системи, опорно-рухового апарату.

Послуга надається дорослому та дитячому населенню нашої області. Дослідження проводяться за направленням лікарів та за самозверненням.

Широко використовуємо такі види досліджень, як онкоскринінги (пошук онкопатології), ренографія (дослідження сечовидільної системи), ангіографія (дослідження судинної патології). Наші фахівці досконало володіють метод дослідження із застосуванням контрастного підсилення. Окрім цього, новітні технології дають можливість зробити тривимірну реконструкцію органів людини, в тому числі й скелета, визначити правильний хід судинного русла, аномалії розвитку, вроджені вади. Паралельно з плановим прийомом ведеться й ургентний прийом, в тому числі в вихідні та святкові дні – розповідає про специфіку роботи діагностичного кабінету головний лікар ТОВ «Гемо Луцьк» Андрій Кусій.

Великою нашою перевагою є те, що у вартість послуг кабінету входить обстеження з урахуванням контрасту. Жодному пацієнту непотрібно йти в аптеку і самостійно купляти контраст, витрачати час та додаткові кошти.

За результатами дослідження пацієнт отримує заключення з детальним описом тієї чи іншої проблеми, плівку з відображенням основних патологічних процесів, диск із збереженням даних повного сканування у цифровому варіанті (СD-R, DVD).

До слова, у Луцьку кабінет комп’ютерної томографії працює з 8:30 до 18:00, а ось у Нововолинську й Ковелі – з 8:30 до 16:00. Тел. у Луцьку: (0332) 771-367, 0958570827, Нововолинську – (03344)4-90-58, Ковелі – 0955751297. Слід зауважити, що вартість процедур коливається у діапазоні від 500 до 2600 гривень. Однак, зі слів медиків, це – значно дешевше, ніж в інших лікувальних установах. В середньому пацієнт отримує результати за 2,5 -3 години після обстеження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *